Zadaj nam pytanie

Informacja na temat szczegółów Programu Czyste Powietrze (infolinia) 91 48-55-150

Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Szczecin) tel. 91 48-55-150
Beata Lendner - Kierownik Zespołu ds. Obsługi Osób Fizycznych
beata.lendner@wfos.szczecin.pl, 91 48-55-170
Beata Andrzejewska beata.andrzejewska@wfos.szczecin.pl 91 48-55-156
Agata Jamrozik agata.jamrozik@wfos.szczecin.pl 91 48-55-152
Elżbieta Kotowska elzbieta.kotowska@wfos.szczecin.pl 91 48-55-151
Tomasz Libertowski tomasz.libertowski@wfos.szczecin.pl 91 48-55-157
Andrzej Mickiewicz andrzej.mickiewicz@wfos.szczecin.pl 91 48-55-161
Małgorzata Reszeta-Lechowicz malgorzata.reszeta@wfos.szczecin.pl 91 48-55-155
Agnieszka Ristow agnieszka.ristow@wfos.szczecin.pl 91 48-55-154
Ignacy Soczyński ignacy.soczynski@wfos.szczecin.pl 91 48-55-153
Katarzyna Delfina Winiarska katarzyna.winiarska@wfos.szczecin.pl 91 48-55-158
Anna Yang anna.yang@wfos.szczecin.pl 91 48-55-160
Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Koszalin) tel. 94 34-67-220
Katarzyna Bacławska katarzyna.baclawska@wfos.szczecin.pl 94 34-67-221
Marek Kukie marek.kukie@wfos.szczecin.pl 94 34-67-224
Inga Miśko inga.misko@wfos.szczecin.pl 94 34-67-231
Monika Witczak monika.witczak@wfos.szczecin.pl 94 34-67-223
Punkt Obsługi Osób Fizycznych w Szczecinku tel. 94 37-50-480
Katarzyna Celmer katarzyna.celmer@wfos.szczecin.pl 94 37-50-482
Magdalena Strzelec magdalena.strzelec@wfos.szczecin.pl 94 37-50-483
Maciej Turek maciej.turek@wfos.szczecin.pl 94 37-50-481
Wojciech Kaleta wojciech.kaleta@wfos.szczecin.pl 94 37-50-484

Poniżej przestawiamy listę gmin z naszego województwa, które podpisały Porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie o współpracy przy realizacji rządowego Programu Czyste Powietrze. Lista będzie na bieżąco aktualizowana. Współpraca pomiędzy samorządami a WFOŚiGW w Szczecinie ma przede wszystkim ułatwić mieszkańcom przystąpienie do Programu Czyste Powietrze i umożliwić załatwienie formalności na miejscu w najbliższym Urzędzie Gminy, bez konieczności udawania się do siedziby WFOŚiGW w Szczecinie. Wyznaczeni pracownicy poszczególnych gmin na miejscu pomogą wypełnić i przyjąć wniosek oraz pomóc w zweryfikowaniu niezbędnych dokumentów.

Lista Gmin, które zawarły dotychczas porozumienie:

L.p. Powiat Gmina
1

białogardzki

Białogard
2 Karlino
3

choszczeński

Bierzwnik
4 Choszczno
5 Drawno
6 Krzęcin
7 Pełczyce
8 Recz
9

drawski

Czaplinek
10 Drawsko Pomorskie
11 Kalisz Pomorski
12 Węgorzyno
13 Wierzchowo
14 Złocieniec
15

goleniowski

Goleniów
16 Maszewo
17 Maszewo
18 Nowogard
19 Osina
20 Przybiernów
21 Stepnica
22

gryficki

Brojce
23 Gryfice
24 Karnice
25 Płoty
26 Rewal
27 Trzebiatów
28

gryfiński

Banie
29 Cedynia
30 Chojna
31 Gryfino
32 Mieszkowice
33 Moryń
34 Stare Czarnowo
35 Trzcińsko-Zdrój
36 Widuchowa
37

kamieński

Dziwnów
38 Golczewo
39 Kamień Pomorski
40 Międzyzdroje
41 Świerzno
42 Wolin
43

kołobrzeski

Dygowo
44 Gościno
45 Kołobrzeg - miasto
46 Rymań
47 Siemyśl
48 Ustronie Morskie
49

koszaliński

Będzino
50 Biesiekrz
51 Manowo
52 Polanów
53 Sianów
54 Świeszyno
55

łobeski

Dobra
56 Łobez
57 Radowo Małe
58 Resko
59

myśliborski

Boleszkowice
60 Dębno
61 Myślibórz
62 Nowogródek Pomorski
63

policki

Dobra
64 Kołbaskowo
65 Nowe Warpno
66 Police
67

pyrzycki

Bielice
68 Kozielice
69 Lipiany
70 Przelewice
71 Pyrzyce
72 Warnice
73

sławieński

Darłowo - gmina
74 Darłowo - miasto
75 Malechowo
76 Postomino
77 Sławno - gmina
78 Sławno - miasto
79

stargardzki

Chociwel
80 Dobrzany
81 Dolice
82 Ińsko
83 Kobylanka
84 Marianowo
85 Stara Dąbrowa
86 Stargard - gmina
87

szczecinecki

Barwice
88 Biały Bór
89 Borne Sulinowo
90 Grzmiąca
91 Szczecinek - gmina
92

świdwiński

Brzeżno
93 Połczyn-Zdrój
94 Rąbino
95 Sławoborze
96 Świdwin - gmina
97 Świdwin - miasto
98 świnoujście Świnoujście
99

wałecki

Człopa
100 Mirosławiec
101 Tuczno
102 Wałcz - gmina
103 Wałcz - miasto