Zadaj nam pytanie

Informacja na temat szczegółów Programu Czyste Powietrze (infolinia) 91 48-55-150

Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Szczecin) tel. 91 48-55-150
Beata Andrzejewska beata.andrzejewska@wfos.szczecin.pl 91 48-55-156
Elżbieta Kotowska elzbieta.kotowska@wfos.szczecin.pl 91 48-55-151
Magdalena Majewska magdalena.majewska@wfos.szczecin.pl 91 48-55-157
Andrzej Mickiewicz andrzej.mickiewicz@wfos.szczecin.pl 91 48-55-130
Agnieszka Prosuł agnieszka.prosul@wfos.szczecin.pl 91 48-55-155
Agnieszka Ristow agnieszka.ristow@wfos.szczecin.pl 91 48-55-154
Ignacy Soczyński ignacy.soczynski@wfos.szczecin.pl 91 48-55-153
Agata Taudul agata.taudul@wfos.szczecin.pl 91 48-55-152
Katarzyna Delfina Winiarska katarzyna.winiarska@wfos.szczecin.pl 91 48-55-158
Zespół ds. Obsługi Osób Fizycznych (Biuro Koszalin) tel. 94 34-67-220
Katarzyna Bacławska katarzyna.baclawska@wfos.szczecin.pl 94 34-67-221
Marek Kukie marek.kukie@wfos.szczecin.pl 94 34-67-224
Ryszarda Stefanowska ryszarda.stefanowska@wfos.szczecin.pl 94 34-67-222
Monika Witczak monika.witczak@wfos.szczecin.pl 94 34-67-223
Barbara Zmuda-Trzebiatowska barbara.zmuda@wfos.szczecin.pl 94 34-67-230
Punkt Obsługi Osób Fizycznych w Szczecinku tel. 94 37-50-480
Katarzyna Celmer katarzyna.celmer@wfos.szczecin.pl 94 37-50-482
Magdalena Strzelec magdalena.strzelec@wfos.szczecin.pl 94 37-50-483
Maciej Turek maciej.turek@wfos.szczecin.pl 94 37-50-481
Tomasz Wójcik tomasz.wojcik@wfos.szczecin.pl 94 37-50-484

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Osób Fizycznych - Beata Lendner
adres e-mail: beata.lendner@wfos.szczecin.pl, tel. 91 48-55-111, kom. 690-541-093


Poniżej przestawiamy listę gmin z naszego województwa, które podpisały Porozumienia z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie o współpracy przy realizacji rządowego Programu Czyste Powietrze. Lista będzie na bieżąco aktualizowana. Współpraca pomiędzy samorządami a WFOŚiGW w Szczecinie ma przede wszystkim ułatwić mieszkańcom przystąpienie do Programu Czyste Powietrze i umożliwić załatwienie formalności na miejscu w najbliższym Urzędzie Gminy, bez konieczności udawania się do siedziby WFOŚiGW w Szczecinie. Wyznaczeni pracownicy poszczególnych gmin na miejscu pomogą wypełnić i przyjąć wniosek oraz pomóc w zweryfikowaniu niezbędnych dokumentów.

Lista Gmin, które zawarły dotychczas porozumienie:

  • Gmina Darłowo
  • Miasto Darłowo
  • Gmina Sławno
  • Miasto Sławno
  • Gmina Postomino
  • Gmina Rymań
  • Gmina Będzino
  • Gmina Goleniów
  • Gmina Chociwel
  • Gmina Bierzwnik
  • Gmina Międzyzdroje
  • Gmina Stara Dąbrowa
  • Gmina Dobrzany
  • Gmina Marianowo
  • Gmina Kamień Pomorski
  • Gmina Gościno
  • Gmina Grzmiąca
  • Gmina Brzeżno
  • Gmina Malechowo
  • Gmina Świdwin
  • Gmina Golczewo
  • Gmina Kalisz Pomorski
  • Gmina Czaplinek
  • Gmina Karnice
  • Gmina Karlino
  • Gmina Białogard
  • Gmina Miejska Wałcz
  • Gmina Połczyn Zdrój
  • Gmina Złocieniec
  • Gmina Drawsko Pomorskie
  • Gmina Łobez
  • Gmina Resko
  • Gmina Wierzchowo
  • Gmina Węgorzyno
  • Gmina Radowo Małe
  • Gmina Dobra
  • Gmina Brojce
  • Gmina Ustronie Morskie
  • Gmina Sławoborze
  • Gmina Rąbino
  • Gmina Tuczno